HomeAktualityKontaktInfoOdkazyštěňata/Puppies
Novinky
2017

ŠTĚŇATA/ PUPPIES!!!!! Štěňátka se narodila 13.8.2017 z dostihového spojení - Extremely Sexy Inventum x Aristoteles v. Meatloaf . Narodilo se 6 psů, 3 feny.
V tento moment nejsou již žádná štěňátka k dispozici. Všechna mají již své rodiny nebo jsou závazně zadaná. 
Nejnovější fotky a aktuality na facebooku
www.facebook.com/whippetsinventum, základní informace a fotky také zde: whippetsinventum.com/puppies. 

- Webové stránky budou renovovány, facebook je mnohem flexibilnější a rcyhlejší, čerstvé aktuality proto najdete na facebooku - www.facebook.com/whippetsinventum/

- Na podzim 2017 jsme rozšířili řady chovných psů. Na podzimní bonitaci se uchovnili 3 psi z chovatelské stanice Inventum. Za Inventum tedy můžete použít do chovu na své feny následující chovné whippety psy: Dexter Inventum (výstavní multichampion, multichampion krása a výkon, běhá úspěšně coursing i dostihy), Exclusive Inventum, Glorious Wings Inventum, Gothic Rock Inventum. Všichni jsou zdraví, geneticky myostatin n/n, sportují. Dexter Inventum má již potomky. 

- Felicity Inventum udělala obrovskou radost své majitelce i nám a zvítězila v Lednici v červnovém dostihu 2017. 

Diamond Eyes  Inventum:

- má za sebou velmi úspěšnou dostihovou, coursingovou a výstavní sezónu 2016 - 2 x Res CACT, 2 x Res CAC, Šampion Krása a výkon Greppin 2016, Šampion krása a výkon Mladá Boleslav 2016. Byla nominována na Mistrovství Evropy 2016 v coursingu za Českou republiku. 

Mistrovství Čech MB 2016 -  Mistryně Čech 
Diamond Eyes, Mistryně Čech Dragonfly du Pack de la Jet.

Dexter Inventum - super úspěšný - Šampion ČR, Polska, Grandchampion ČR, 2 x CACIB, 13 x CAC, 3 x CWC, VDH, 3 x CAC ČMKU, 2 x BOB, BIG, Šampion Krása a výkon KCHCHADP, Šampion Krása a výkon Mladá Boleslav 2016, Šampion Krása a výkon KCHCH Křešín 2016. Jako první pes z chovatelské stanice Inventum má štěňátka v ch.s. Roderick Sodar - vrh H. Reprezentoval ČR na Mistrovství Evropy v coursingu 2016. 

 

 
 


Inzerce psů a štěňat
 

COSMIC TRACK Inventum * 15.6.2009